درباره ما

بسیار خوشحال هستیم از اینکه کنجکاویی‌تان متوجه ما شد و می‌خواهید از ما بدانید. اما خواهشی از شما داریم، لطفاً ادامه ندهید و به همین مقدار بسنده بفرمایید؛ مجموعه آفرینش سبز به عنوان بنیان‌گذار، توسعه دهنده و مشاور کسب و کارهای مرتبط با گیاه لوفا (لیف) در ایران، فعالیت‌های خود را از 1392 شروع کرده است و ضمن ارائه خدمات در این راستا، محصولات  تولیدی خود را نیز در بازار عرضه می‌کند. ما در کسب و کار خود همواره به اصل برنده – برنده پای‌بند بوده‌ایم و در ازای خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهیم، کسب حلال می‌نماییم.

اما اگر اصرار به شناخت بیشتر دارید، از شما خواهش می‌کنیم به احترام هدف ارزشمند مجموعه آفرینش سبز که در ادامه بیان می‌شود، این مطلب را تا پایان بخوانید و همراه ما باشید.

قطعاً هر مجموعه‌ای برای بقا نیازمند منابع مالی است، بنابراین اولویت اول ما، کسب درآمد حلال در ازای خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهیم است. تمام سعی ما بر این است که همراهان ما از ما راضی باشند تا رزقی که به‌دست می‌آید حلال و پر برکت باشد. چرا که کسبی که حلال نباشد نمی‌تواند برای هدف‌های نیک و بلند استفاده شود. از این جهت همواره سعی می‌کنیم محصولاتی باکیفیت تولید نماییم و سود بیشتر را به نام نیکی که از ما به جا می‌ماند ترجیح ندهیم. از این جهت خدماتی همچون مشاوره رایگان در تمام مراحل کسب و کار پرورش گیاه لوفا و تخفیف‌های حمایتی تلاشی برای به‌دست آوردن رضایت همراهانمان است.

راهی که ما در آن حرکت می‌کنیم، مقصد دیگری هم دارد. مردمان زحمتکشی که شایسته بهترین‌ها هستند، آنها که می‌خواهند روزی حلال را از دستان خداوند کریم بگیرند، آنها که می‌خواهند هرچند کوچک اما کسب و کار خودشان را داشته باشند، آنها که به برکت کار کشاورزی و کار تولیدی اعتقاد دارند، اگر آنها راهشان را در اینجا پیدا کنند، همراهان ما هستند و خدمت به آنها هدف ماست.

به امید روزهای شاد، که معیشت دغدغه مردمان ما نباشد.

بنیان‌گذاران و عوامل مجموعه آفرینش سبز